UPCOMING CONCERTS

16-8-2018: DIEPENVEEN, Kloosterboerderijfestival, 9.30 P.M.
29-8-2018: DOORN, Zonheuvel, CSC Congres (with Ilse), 5.30 P.M.
2-9-2018: ROTTERDAM, Birthdayconcert
15-9-2018: AMSTERDAM, Brouwerij Kleiburg (with Jannum), 5.00 P.M.
29-9-2018: BUNSCHOTEN-SPAKENBURG, Wedding (with band)

 

CONCERTS IN THE PAST

2018
04-01: VRIEZENVEEN, Brazilian feast (with Holandestinas)
03-02: ROTTERDAM, 25th Wedding Anniversary (with Ilse and Pauline) 
03-03: ROTTERDAM, Museum night, Schaakstukkenmuseum (with Ilse)
23-03: ALBLASSERDAM, Intimate Dinner Party, (with Ilse and Pauline)
15-04: OUDERKERK A/D AMSTEL, Amstelkerk, 10 A.M.
11-05: ROTTERDAM, Jan van der Ploeghuis, 2 P.M.
14-05: ROTTERDAM, Happietaria, for IJM India (with Ilse)
19-05: ALPHEN A/D RIJN, City center (on the street, with trio), 7 A.M.-10 A.M.
20-05: ZAANSTAD, PI (Prison)
21-05: DEN HAM, Boost Gospel Festival (with Ilse)
27-05: ROTTERDAM, LEEF!
01-06: AMSTERDAM, Salvation Army, 4 P.M.
09-06: WIJNGAARDEN, Sweetwoodstock, 6 P.M. (with Ilse and Marco)
15-06: ROTTERDAM, Pauluskerk (farewell meeting Setkin Sies)
07-07: ROTTERDAM, Wedding in Zuiderkapel (with Pauline)
08-08: PLAZAC (FR), Café La Marjolaine (with Ilse)


2017

01-01: ROTTERDAM, Schaakstukkenmuseum (with Ilse)
11-01: ROTTERDAM, Koopgoot i.s.m. Schaakstukkenmuseum (with Ilse)
22-01: ROTTERDAM, Detentiecentrum Zestienhoven
20-05: HILVERSUM, EO Live (Radio 5)
04-06: RIO DE JANEIRO (BRA), Espaco Botica, Living Room Concert (with Ilse)
29-06: ANAPOLIS (BRA), Prosa & Canto Festival(with Ilse)
03-07: BRASILIA (BRA), Academia Café, 8 P.M. (with Ilse & Zazo)
06-07: BRASILIA (BRA), Comida & Arte (With Ilse & Zazo)
26-07: GARANHUNS (BRA), Festival Inverno (with Ilse)
29-07: MACACOS (BRA), Vila Solaris (with Ilse)
31-07: BELO HORIZONTE (BRA), Samba Rooms Hostel (with Ilse)
01-08: BELO HORIZONTE (BRA), On Pop Pub (with Ilse)
13-08: RIO DE JANEIRO (BRA), Leme Babilônia (with Ilse)
31-08: VUREN, Wedding (with M-Jock & Ilse)
23-9 HOUTEN, De Lichtboog – Jemimadag, 10.00u-14.30u
4-11 ROTTERDAM, Harvest Market (Noordplein, with Ilse and Pauline), 1 P.M.
10-11 DELFT, Living Room Concert, 8 P.M.
11-11 NIEUWENDIJK, Special Guest Altena Music Ensemble (with Ilse), 8 P.M.
18-11 ROTTERDAM, Harvest Market (Noordplein), 1 P.M.
25-11 DEN HAAG, Kleur café (with Pauline), 6.15 P.M.
10-12 ROTTERDAM, Kerk op de Kop
24-12 BREDA, Youth Prison (Private), 1.30 P.M.

2016

07-02: Eindhoven, ‘t Vonderke (met Ilse), 16.00u
14-02: Rotterdam, Huiskamerconcert Timongemeenschap (met Simon Kempston)
25-03: Zeist, Detentiecentrum, ochtend (besloten)
08-04: Utrecht, Best Life House: Albumrelease ‘The Story of Saint Anonymous’, 7.15 PM
20-04: Rotterdam, Café de Bel
07-05: Barneveld, Rafiki
29-05: Bilthoven, Nederklinkers (Roulette FM), 14.00u
01-06: Veenendaal, Backstage (Grootnieuwsradio), 14.00u
04-06: Wapserveen, Woongemeenschap de Hobbitstee
16-06: Utrecht, Bij Bosshardt Kanaleneiland, Theatergala Leger des Heils, 19.00u
07-07: Wilheminaoord, Koloniekerkje (bruiloft)
13-08: Kerkhoven (BE), Campfireconcert (met M-Jock en Ilse), 16.00u
14-08: Neerpelt (BE), Gospelrally (met M-Jock en Ilse)
27-08: Zelhem, Gracelandfestival, 12.15u
08-10: Ede, Groene Kerkendag
11-11: Huiskamerconcert (met Job)
12-11: Amersfoort, TEAR Justice Conference (met Job)
12-11: Dordrecht, Bluebirds in the Backyard, 14.30u
23-11: Rotterdam, de Machinist
10-12: Alblasserdam, IDENTITY, 10.30u
14-12: Baarn, De Blinkert – Leger des Heils, 17.30u
16-12: Dordrecht, Huiskamerconcert (met Ilse)
17-12: Rotterdam (Katendrecht), Kerk op de Kop
19-12: Utrecht, Woonzorgcentrum Careyn Parkwijk, 14.45u (besloten)
25-12: PI Krimpen aan den IJssel, Kerstviering (met Ilse en Rachèl Louise, besloten)

2015
11-01: Utrecht Overvecht, Wijkbureaubijeenkomst, ZIMIHC Theater Stefanus, 15u
17-01: Sliedrecht, Koffiebar de Tweesprong (met Ilse), 21.00u
14-02: Utrecht Overvecht, OverHoop, verjaardagsfeestje (met Ilse)
14-03: Almere, F.P.C. (TBS) Oostvaarderskliniek, besloten
17-03: Haarlem, Oosterkerk, Gevangenispastoraat ‘Een Kerk te ver?’, 20.00u
28-03: Oudeschild (Texel), Loodsbotter de Texelstroom (met Ilse)
29-03: Oudeschild (Texel), eetcafé De Kombuis, (met Ilse)
05-04: Durgerdam, Paasviering Dorpskerk, 10.30u
11-04: Valburg, Het Watergoed, Trinity & Friends 2015, de hele dag
19-04: Ouderkerk aan de Amstel, Amstelkerk
24-04: Rotterdam, Youth for Christ kampvuuravond, (met Ilse)
03-05: Utrecht, Music Housekamerconcert (privé)
05-06: Utrecht Overvecht, Opening Emmaus, 16.00u
04-07: Potsdam (DUI), Café Zweitwohnsitz
29-08: Wezep, Tuinconcert, 20.00u
04-09: Varsseveld, De Gesinkschure, Bruiloft Robin & Lisa (met Ilse)
11-12: Gouda, St. Jan, Herdersmaaltijd, 18.00u
13-12: Rotterdam, Volksuniversiteit (besloten), 16.15u
18-12: Utrecht, Woonzorgcentrum Careyn Parkwijk, 14.45u (besloten)
25-12: Driebergen, Kerstviering Elim (YFC Gebouw), (met Ilse), 16.00u

2014
03-01: Amsterdam, Eetcafé SKEK, 22.00u
18-01: Groningen, Silo Sessions XXL, 13.30u
24-01: ‘s Gravenhage, Acoustic Alley, 20.15u
26-01: Amersfoort, Café Onder De Linde, 14.30u
28-01: Nijmegen, Café Camelot, 21.00u
29-01: Apeldoorn, Café Tinto (TV, Family 7), 09.30u
31-01: Utrecht, Johanneskerk ‘Goede wijn’, 10.30u
31-01: Arnhem, *Phonq festival, 19.30u en 21.00u
01-02: Arnhem, *Phonq, 14.45u tot 23.15u!
02-02: Arnhem, *Phonq, 14.45u tot 23.15u!
07-02: Veenendaal, Backstage (Grootnieuwsradio), 14.00u
16-02: Vught, PI Nieuw Vosseveld(Gevangenis), besloten
28-02: Utrecht, Weggeefwinkel, 14.00u
28-02: Utrecht, Straatnieuws, ‘Straatgeheimen‘, 16.00u
01-03: Nijmegen, Red Shoe Sessions, 20.00u
02-03: Utrecht, Silogemeente 10.00u
07-03: Groningen, Zwartzondersuikersessies, besloten
08-03: Almere, F.P.C. (TBS) Oostvaarderskliniek, besloten
12-03: Utrecht, The Living Room, 20.00u
22-03: Utrecht, Café Averechts (met band), 21.30u
23-03: Eindhoven, Ketelhuis (met Tom), 17.00u
25-03: Hertogenbosch, De Rode Pimpernel,22.00u
30-03: Haarlem, PI Haarlem (Gevangenis), besloten, 09.00u
11-04: Gennep, Music Housekamerconcert, 20.00u
13-04: Vught, PI Nieuw Vosseveld(Gevangenis)paasgroetactie
18-04: Zeist, Detentiecentrum, ochtend (besloten)
20-04: Nijmegen, TBS Pompekliniek (besloten), 10.00u
24-04: Utrecht, De Speler, ‘Toekomstmuziek, Leger des Heils‘, 19.00u
25-04: Geldermalsen, Le Melangeur ‘Cultureel Café, 20.00u
27-04: Utrecht, Silogemeente 10.00u
03-05: Almere, TBS Oostvaarderskliniek, besloten
10-05: Ede, De Bron, 14.00u
14-05: Utrecht, Silogemeente, Kickoff ‘Made in Prison’
17-05: Hilversum, Leger des Heilsgala, Studio 21
19-05: Amsterdam, Zaal 100, 19.30u
20-05: Utrecht, Café Averechts, Open Mic
24-05: Haarlem, PI Haarlem (Gevangenis), besloten, 09.00u
03-06: Utrecht, Café Averechts, Open Mic
05-06: Utrecht, Op de Domtoren/Dom Square (met koor), 11.40u
06-06: Utrecht, Elevator Sessions, 19.30u (linkerlift, gele flat)
07-06: Utrecht Overvecht, Overdreven Festival, 14.00u
08-06: Zeist, Detentiecentrum, Pinksterviering (met koor)
17-06: Utrecht, Silo Eetgroep
20-06: Utrecht, Dom, Ronald, Rianne & The Wedding Guests, 16.00u
21-06: Hattem, Boekhandel De Fontein, ‘De Langste Dag’, 14.00u
22-06: Vught, PI Nieuw Vosseveld(Gevangenis), besloten
02-07: Oldebroek, Jaarmarkt, Boekhandel de Medeklinker, 13.00u
20-07: Vught, PI Nieuw Vosseveld(Gevangenis), besloten
22-07: Urk, Saltradio – Urk.FM, 20.00u
23-07: Urk, Music Housekamerconcert, 20.00u
25-07: Ermelo, Tuinconcert (besloten), voorprogramma Half A Mile, 21.00u
29-08: Genne, Koeienpop (Tuinconcert), 21.00u
07-09: Bilthoven, Nederklinkers (Roulette FM), 14.00u
14-09: Vught, PI Nieuw Vosseveld(Gevangenis), besloten
17-09: Utrecht, Steegfeest Catharijnehuis, 12.30u
20-09: Tilburg, Incubate Zero Festival, 14.30u
25-09: Utrecht, Hofman Café – single release (met band), 22.00u
27-09: Culemborg, Music Housekamerconcert (besloten), middag
30-09: Utrecht Overvecht, opening Dok030, 15.00u
02-10: Blauwkapel, bruiloft Jesse & Joanne, 14.45u
07-10: Utrecht, Presentatie Bijbel in Gewone Taal, 19.00u
26-10: Dronten, De Kerk Draait Door, 11.30u
12-11: Apeldoorn, Café Tinto (TV, Family 7) (met Hanna), 09.30u met
15-11: Hilversum, Benefiet Irak/Syrië (met MatthijnEveline, RogierHalf A Mile trio), 19.30u
25-11: Hilversum, Dit is de nacht (Radio 1), 03.00u!
07-12: Eindhoven, ‘t Vonderke (met Ilse), 16.00u
07-12: Dordrecht, Bonfire, Benefiet voor Syrië(met Ilse), 21.30u
19-12: Utrecht, Woonzorgcentrum Careyn Parkwijk, 14.45u (besloten)
26-12: Heelsum, Klein Heideveld (besloten)

2013
03-02: Vught, PI Nieuw Vosseveld(Gevangenis), besloten
24-02: Huiskamerconcert Utrecht Terwijde, 15.00u
09-03: Almere, F.P.C. (TBS) Oostvaarderskliniek, besloten
21-04: Huiskamerconcert Utrecht (Tuindorp)
29-05: Albumrelease ‘The desert, the dew & the dawn’ (Boothstraat 7, Utrecht)
30-05: L’abri Utrecht (Kromme Nieuwegracht 90, Utrecht), 20.00u
01-06: Almere, F.P.C. (TBS) Oostvaarderskliniek, besloten
06-06: Utrecht, St. De Tussenvoorziening (Blauwkapelseweg 135)
08-06: Utrecht, PI Wolvenplein (Gevangenis), besloten
09-06: Vught, PI Nieuw Vosseveld(Gevangenis), besloten
23-06: Bilthoven, Aspergekwekerij Buijs & Zn.
30-06: Zoetermeer, PI Zoetermeer (Gevangenis), besloten
14-07: Utrecht, Marcuskerk (samen met de tieners van de kerk)
24-08: Almere, F.P.C. (TBS) Oostvaarderskliniek, besloten
16-09: Amsterdam, Dwaze Zaken
21-09: Almere, F.P.C. (TBS) Oostvaarderskliniek, besloten
22-09: Soest, Benefietconcert Mitspe Ramon in Soesterduinen, 15.00u
13-10: Utrecht, Café DeRat
18-10: Apeldoorn, Roots in the woods Festival
20-10: Apeldoorn, Roots in the woods Festival
03-11: Utrecht, Weckpot Fest
10-11: Utrecht, Silogemeente Intrede Hoofdpredikant van Justitie
13-11: Amersfoort, Café Miles, 21.00u
15-11: Miniconcerts in Santpoort-Zuid en Delft
16-11: Amersfoort, Music Housekamerconcert
17-11: Utrecht, Silogemeente Gevangenenzondag, 10.00u
29-11: Utrecht, OverHoop gemeenschap, voorprogramma Elly & Rikkert
07-12: Hoofddorp, Strudelfest 20.55u
19-12: Utrecht, Woonzorgcentrum Careyn Parkwijk
22-12: Amsterdam, CC Café (met Tom) 21.00u
24-12: PI Wolvenplein (Gevangenis) met Rachèl Louise en Colin Lee(besloten)
27-12: Utrecht, Eetcafé Stathe (met Tom en Martin) 21.00u

2012
19-01: Utrecht Overvecht, OverHoop gemeenschap, EP Release
02-02: Eck en Wiel, L’Abri gemeenschap
05-02: Doorn, Elim gemeenschap
25-02: Utrecht, Huis van Gebed
19-04: Amsterdam, Oudezijds (Achterburgwal) 100
20-06: Utrecht, De Nieuwe Jutter
30-06: Tuinconcert Tricht
01-07: Utrecht, ICF Church (samen met Dawood)
10-07: Eck en Wiel, L’Abri gemeenschap
12-07: Utrecht Zuilen, Julianapark
24-07: Utrecht Overvecht, Gagelpark
31-07: Huiskamerconcert Montfoort
10-10: Utrecht, The Living Room (Hobbemastraat 41), 21.00u-22.00u
28-10: Utrecht, ‘t Oude Pothuys,
30-10: Utrecht, Huis van Gebed, 19.30u samen met Simon Kempston
21-11: Eck en Wiel, L’Abri gemeenschap
12-12: Arnhem, Loesje Living Room, 20.00u samen met Simon Kempston

2011
Juli  :   Eck en Wiel, L’Abri gemeenschap
10-09: Utrecht, Open Monumentendag
22-09: Utrecht, KEEK, Soup ‘N Songs
26-12: Heelsum, Kleinheideveld gemeenschap